Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Polska premiera Microsoft Dynamics AX 4.0

Polska premiera Microsoft Dynamics AX 4.0

Microsoft poinformował o wprowadzeniu na polski rynek najnowszego produktu dla przedsiębiorstw – systemu klasy ERP Microsoft Dynamics AX 4.0. Polska wersja systemu jest dostępna dla klientów za pośrednictwem certyfikowanych partnerów wdrożeniowych. Premierowa wersja Dynamics AX jest przełomowym systemem nowej generacji ERP (enterprise resource planning).

Jedne z najbardziej znaczących innowacji leżą w samej platformie technologicznej, zaprojektowanej tak, by umożliwić jeszcze lepszą integrację, elastyczność i dostosowanie do potrzeb przedsiębiorstw, poprawić dostępność informacji biznesowych i ułatwić podejmowanie kluczowych decyzji. Do najistotniejszych zmian należy standaryzacja metod raportowania i analizy informacji. W tej wersji systemu Dynamics AX użytkownicy korzystają z usług SQL Server 2005 Reporting Services tworząc, analizując i udostępniając raporty. AX 4.0 tworzy przyjazne środowisko pracy udostępniając informacje za pośrednictwem interfejsu Microsoft Office i wykorzystując portale. Poprzednio użytkownicy systemów klasy ERP często byli zdani na zamknięte środowisko związane z niestandardową technologią. Dzięki AX 4.0 każdy użytkownik może korzystać z funkcji systemu poprzez Web Parts na standardowej platformie portalowej Microsoft Sharepoint Server.

" Nasz nowy system klasy ERP jest dalszą realizacją strategii „Budujmy wspólnie biznes” polegającej na interakcji z przedsiębiorstwami” – powiedział Jacek Chwalisz, dyrektor Microsoft Dynamics – „Mamy nadzieję, że to nowe oprogramowanie dla polskich przedsiębiorstw będzie nie tylko wielką pomocą w codziennym zarządzaniu biznesem oraz dynamicznym podejmowaniu decyzji, ale również inspiracją do dalszego rozwoju.”

Adam Stępień
1 marca 2007
3 273
Odsłony
Adam Stępień
1 marca 2007
3 273
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.