Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Vistula & Wólczanka S.A wdraża Microsoft Dyna...

Vistula & Wólczanka S.A wdraża Microsoft Dynamics NAV

Vistula & Wólczanka S.A., jedna z największych firm odzieżowych na polskim rynku, podjęła decyzję o wdrożeniu systemu do zarządzania przedsiębiorstwem Microsoft Dynamics NAV. Zadaniem oprogramowania, o którego implementacji zdecydowano w trakcie fuzji firm, będzie wspieranie dalszego dynamicznego rozwoju spółki. Wdrożenie, które rozpoczęto w listopadzie 2006 roku, prowadzi firma NAV.COM z Częstochowy – partner Microsoft, specjalizujący się w implementacji systemu Microsoft Dynamics NAV.

Wdrożenie obejmie pełny obszar działania firmy Vistula & Wólczanka S.A., począwszy od procesu projektowania i produkcji, poprzez zarządzanie danymi produktów, logistykę, sprzedaż, obsługę eksportu, aż po księgowość, zarządzanie finansami oraz kontraktacje. Firma NAV.COM wprowadzi do systemu modyfikacje, które pozwolą na jego dostosowanie do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Docelowo z systemu będzie korzystać ponad 50 użytkowników.

„Duża elastyczność systemu Microsoft Dynamics NAV pozwala na dostosowanie go do specyficznych wymagań klientów z różnych branż. Dzięki wdrożonemu oprogramowaniu firma Vistula & Wólczanka S.A. będzie mogła osiągnąć zakładane cele i efektywnie realizować strategię dynamicznego rozwoju” – powiedział Jacek Chwalisz, Microsoft Business Solutions Business Group Lead w polskim oddziale Microsoft.

Microsoft Dynamics NAV, dzięki dużej skalowalności, umożliwi spółce Vistula & Wólczanka S.A. sprawne zarządzanie bieżącą działalnością firmy i gwarantuje zarówno zaspokojenie obecnych potrzeb, jak i tych związanych z dalszymi planami rozwojowymi spółki.

Adam Stępień
8 grudnia 2006
4 914
Odsłony
Adam Stępień
8 grudnia 2006
4 914
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.