Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Microsoft wprowadzi nowa usluge Microsoft Dyn...

Microsoft wprowadzi nowa usluge Microsoft Dynamics CRM Live

Microsoft, wykorzystując sukces rynkowy systemu Microsoft Dynamics™ CRM 3.0, zaprezentował plan wprowadzenia następnej wersji zestawu produktów Microsoft Dynamics CRM. W jego skład wejdzie nowa oferta oprogramowania udostępnianego w formie usługi, Microsoft Dynamics CRM Live. Usługa Microsoft CRM Live będzie świadczona i zarządzana przez Microsoft w jego centrach przetwarzania danych Windows Live™. Pozwoli to partnerom szybko i elastycznie zaspokajać potrzeby klientów w zakresie systemów CRM. Wprowadzenie pełnego zakresu produktów Microsoft CRM jest elementem strategii Microsoft związanej z przedsiębiorstwami nazwanej „People-Ready Business”. Nowa usługa Microsoft CRM Live będzie zintegrowana z usługami Microsoft Windows Live oraz Office Live.

Microsoft potwierdził wyjątkowo szybki wzrost poziomu sprzedaży rozwiązania Microsoft Dynamics CRM we wszystkich segmentach rynku i branżach na całym świecie. W ostatnim kwartale na całym świecie przybyło ponad 50 000 nowych użytkowników tego systemu. Obecnie dobiega końca proces wprowadzania na rynek rozwiązania Microsoft CRM w międzynarodowej wersji. W maju pojawiło się ono na rynku chińskim, a w tym kwartale będzie dostępne w Japonii. Na konferencji Worldwide Partner 2006 w Bostonie Microsoft zaprezentował także nowe oprogramowanie o otwartym kodzie źródłowym, przeznaczone do urządzeń przenośnych. Zostanie ono udostępnione w sierpniu tego roku. Microsoft planuje również wydanie nowej wersji oprogramowania integracyjnego, opartego na rozwiązaniu Microsoft BizTalk Server. Pozwoli ono połączyć system Microsoft CRM z aplikacjami ERP i CRM dostarczanymi przez inne firmy, na przykład Siebel, SAP AG i Oracle Corp.

„Wierzymy w możliwości, jakie daje połączenie oprogramowania z usługami. Wprowadzenie na rynek rozwiązania Microsoft Dynamics CRM Live jest jednym z wielu przykładów realizacji naszej wizji w tym zakresie” – powiedział Jacek Chwalisz, Microsoft Dynamics Business Group Lead w polskim oddziale Microsoft. „Microsoft CRM Live umożliwi korzystanie z naszego najlepszego oprogramowania CRM w postaci usługi, a naszym partnerom stworzy nowe możliwości świadczenia usług zaawansowanych”.

Adam Stępień
12 lipca 2006
3 033
Odsłony
Adam Stępień
12 lipca 2006
3 033
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.