Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Pierwszy etap konkursu w ramach programu Przy...

Pierwszy etap konkursu w ramach programu Przyjaciele Sukcesu zakończony

Organizatorzy „Przyjaciół Sukcesu – Biznes Nabiera Dynamiki” - ogólnopolskiego programu doradczo-edukacyjnego na rzecz rozwoju i doskonalenia umiejętności najwyższej kadry zarządzającej średnich przedsiębiorstw ogłosili nazwiska przedsiębiorców, którzy zakwalifikowali się do finałowego etapu konkursu prowadzonego w ramach programu. Do rywalizacji mogli przystąpić wszyscy uczestnicy szkoleń. Po pierwszym etapie, który polegał na wypełnieniu krótkiego testu wiedzy na zakończenie każdego spotkania warsztatowego oraz ocenie ogólnej aktywności, prowadzi Wojciech Nazarek, prezes Zakładu Konstrukcji Spawanych Ferrum z Katowic.

Testy, które wypełniali uczestnicy, dotyczyły wiedzy prezentowanej w czasie wykładów i warsztatów z danego obszaru biznesowego. Łącznie menedżerowie wypełnili 5 krótkich testów. Dodatkowo wykładowcy typowali listę najaktywniejszych uczestników poszczególnych spotkań. Za aktywność można było otrzymać do 10 punktów na każdej z 5 merytorycznych sesji.
- Szczególnym wyzwaniem były dla mnie moduł i test dotyczący strategii rozwoju firmy oraz warsztaty z czynnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji - mówi Wojciech Nazarek. - Wtedy też dowiedziałem się jak prawidłowo powinna odbywać się burza mózgów. Inne problemy związane były z przyswojeniem sobie wszystkich informacji, bo często przerabiany materiał był tak obszerny, że trudno było go w tak krótkim czasie ogarnąć.
W drugim etapie uczestnicy przygotowują krótką wypowiedz pisemną na temat: „Aplikacja pomysłów zainspirowanych programem „Przyjaciele Sukcesu” w mojej firmie”. Prace zostaną ocenione przez jury konkursu, które wyłoni 15 laureatów. - Przygotowałem już pracę pisemną na drugi etap – mówi Wojciech Nazarek. - Ogólnie mogę powiedzieć, że dotyczy ona problemów związanych z płynnością finansową i rozpatrywaniem reklamacji.

Rozwiązanie konkursu odbędzie się podczas gali finałowej programu 29 czerwca w Warszawie. 15 laureatów otrzyma dyplomy, statuetki oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. . Jury wyróżni dodatkowo 3 najlepszych z nich, wręczając nagrody specjalne organizatorów programu: wyjazd na Convergence - doroczne, światowe spotkanie klientów Microsoft Dynamics w Stanach Zjednoczonych, dwuosobowy pobyt w hotelu SPA Ireny Eris oraz bezpłatne studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu – National-Louis University w Nowym Sączu.
Podczas gali wystąpi także gość specjalny – Manfred Kets de Vries, wiodący autorytet w dziedzinie zarządzania.

Więcej informacji i pełna lista finalistów na www.przyjacielesukcesu.pl

Adam Stępień
13 czerwca 2006
2 750
Odsłony
Adam Stępień
13 czerwca 2006
2 750
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.