Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

BizTalk Server 2006 juz gotowy

BizTalk Server 2006 juz gotowy

Microsoft zaprezentował wersję RTM BizTalk Server 2006, nowej edycji oprogramowania do zarządzania procesami biznesowymi. Finalna wersja serwera odpowiada bezpośrednio na zapotrzebowanie Klientów w zakresie wygodnego wdrażania i usprawnienia procesów biznesowych. Dodatkowo, dzięki wbudowanym w oprogramowanie adapterom integracyjnym, BizTalk Server 2006 zapewnia zgodność operacyjną z najpopularniejszymi aplikacjami biznesowymi wykorzystywanymi w firmach na całym świecie.

BizTalk Server 2006 należy do nowej generacji rozwiązań do zarządzania, monitorowania i optymalizacji procesów biznesowych. Dzięki uproszczonemu kreatorowi instalacji, BizTalk Server 2006 jest łatwy we wdrożeniu i konfiguracji, a zachowanie podstawowej architektury z BizTalk Server 2004, pozwala użytkownikowi na łatwe przeprowadzenie aktualizacji do nowej edycji serwera. Wbudowane nowe funkcje monitorowania działalności biznesowej ułatwiają wdrażanie i zarządzanie kluczowymi procesami biznesowymi, a także umożliwiają obsługę w czasie rzeczywistym subskrypcji i alertów dotyczących aktywności przedsiębiorstwa.

„Nowy produkt jest dużym krokiem naprzód w zakresie automatyzacji i optymalizacji procesów biznesowych. Cieszy nas duże zainteresowanie rozwiązaniem i satysfakcja Klientów, którzy korzystają już z nowych funkcjonalności. Rozbudowaliśmy je tak, aby objąć wszystkie obszary zainteresowania i działalności naszych Klientów, a jednocześnie umożliwić łatwą aktualizację wcześniejszej wersji. Wierzę, że wykorzystanie w firmie nowego BizTalk Server 2006 z pewnością będzie miało pozytywny wpływ na jej funkcjonowanie i umożliwi osiągnięcie przewagi konkurencyjnej” – powiedziała Magdalena Kozłowska-Deć z polskiego oddziału Microsoft.

Portal
27 marca 2006
2 398
Odsłony
Portal
27 marca 2006
2 398
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.