Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Surface ma swoje pięć minut w kolejnym ameryk...

Surface ma swoje pięć minut w kolejnym amerykańskim serialu

Microsoft nigdy nie krępował się, by prezentować swój sprzęt w filmach czy serialach telewizyjnych. Firma ma długą historię product placementu we współpracy z NFL, House of Cards, Szybkimi i Wściekłymi czy Doliną Krzemową, gdzie prezentowany był Surface Book. Urządzenie znów będzie miało swoje pięć minut na planie filmowym, tym razem w serialu Ocaleni, w którym Microsoft zdążył już wcześniej co nieco pokazać.

Surface Book

Jeszcze w zeszłym miesiącu pojawiły się informacje o podpisaniu przez Microsoft umowy z Netfliksem, w efekcie której na planie filmu Set it up pojawi się Surface Studio. Mimo prawie dwóch lat po premierze to najprawdopodobniej jego debiut na dużym ekranie. By jednak uszczknąć nieco chwały Apple'a, który jest pierwszy, jeśli chodzi o lokowanie produktów w filmach, Microsoft podpisał kolejną umowę - tym razem z twórcami serialu Salvation (Ocaleni). Historia kręci się wokół absolwenta MIT, który odkrywa asteroidę na kursie kolizyjnym z Ziemią. Może dojść do katastrofy, która doprowadzi do wyginięcia życia ziemskiego, jakie znamy.

Surface Book

Sezon pierwszy Ocalonych był emitowany w zeszłym roku i już wtedy jego protagonista używał Surface Studio. Promocja musiała okazać się dla Microsoftu zadowalająca, jako że w bieżącym, drugim sezonie marka będzie dalej prezentowana. W ostatnim epizodzie dostrzeżono bohaterów, używających Surface Book. Jak wspomnieliśmy we wstępie, urządzenie pojawiało się już wcześniej w Dolinie Krzemowej, serialu, który ogląda wielu „świadomych” konsumentów technologii. Ocaleni mają być może nieco inny target, co pozwoli Microsoftowi zwiększyć rozpoznawalność swojego ekosystemu (łącznie z Windows 10) wśród szerszej publiczności.

Krzysztof Sulikowski
5 lipca 2018, 18:31
406
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
5 lipca 2018, 18:31
406
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.