Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Dystrybucja Spring Creators Update opóźniona

Dystrybucja Spring Creators Update opóźniona

Wielu użytkowników na całym świecie czeka na moment, w którym do oficjalnej dystrybucji trafi stabilna wersja Windows 10 Spring Creators Update. Nie ma się zresztą czemu dziwić, w końcu aktualizacja ta wprowadzi do systemu sporo nowych i przydatnych funkcji, jak chociażby Historię aktywności (Windows Timeline), która umożliwi nam monitorowanie naszych działań w podobny sposób jak historia w przeglądarkach internetowych. Oczywiście to nie koniec innowacji, które planuje wprowadzić Microsoft, aczkolwiek pojawił się pewien kłopot. Wspomniana aktualizacja miała mieć premierę rzekomo już wczoraj, jednakże tak się nie stało.

Spring Creators Update

Z nieoficjalnych doniesień wynika, że za opóźnienia w wydaniu Spring Creators Update odpowiada niezauważona wcześniej, lecz stosunkowo istotna usterka. Microsoft stwierdził, że zanim aktualizacja trafi do dystrybucji, konieczne będzie wyeliminowanie nowo odkrytego problemu, co oznacza najprawdopodobniej kilkudniowe opóźnienie całego procesu. Należy przy tym pamiętać, że gigant nigdy nie podał dokładnej daty omawianej premiery, wobec czego tak naprawdę nie można go o nic obwiniać. Pewnym jest tylko to, że najnowsza wielka aktualizacja trafi do użytkowników jeszcze w tym miesiącu.

Co przy tym wszystkim ciekawe, rzekoma usterka nie występuje w żadnej oficjalnie dostępnej wersji Windows 10. Nasuwa to myśl, że Microsoft może nas zaskoczyć czymś nowym, niedostępnym wcześniej nawet w ramach kompilacji testowych – brakuje jednak jakichkolwiek informacji, które mogłyby uchylić choć rąbka tajemnicy na ten temat. Należy pamiętać, że są to czyste spekulacje, które niekoniecznie zostaną potwierdzone.

Warto wiedzieć o tym, że dystrybucja Spring Creators Update, podobnie jak miało to miejsce w przypadku jego poprzednika, przebiegać będzie falami. Oznacza to, że nie wszyscy użytkownicy zyskają w dniu premiery możliwość aktualizacji swojego komputera. Najszybszym sposobem na skorzystanie z nowej wersji Windows 10 będzie dla wielu instalacja systemu za pomocą ISO, które powinno pojawić się niedługo po premierze samej aktualizacji. Oczywiście o wszelkich nowościach dotyczących Spring Creators Update informować będziemy Was na bieżąco na łamach naszego portalu!

Amadeusz Labuda
11 kwietnia 2018, 15:28
977
Odsłony
Amadeusz Labuda
11 kwietnia 2018, 15:28
977
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.