Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Ulepsz swoje zdjęcia w OneDrive na Androida

Ulepsz swoje zdjęcia w OneDrive na Androida

OneDrive to nie tylko usługa dająca możliwość przechowywania danych w chmurze, lecz dużo bardziej uniwersalne narzędzie. Dzięki OneDrive możemy w bezpieczny sposób przechowywać również nasze zdjęcia, zrobione na pomocą telefonu. Wszystkie fotografie wykonane aparatem telefonu, są automatycznie synchronizowane z usługą OneDrive.

OneDrive na Androida

Teraz użytkownicy OneDrive otrzymali kolejne narzędzie, przydatne do organizowania naszego albumu zdjęć przechowywanego w tej usłudze. Wersja 5.4 aplikacji, którą można już pobrać ze Sklepu Google Play, zawiera szereg nowych funkcji związanych z kamerą:

  • Cyfrowe ulepszanie zdjęć - narzędzia przycinania oraz szereg filtrów, pozwalają modyfikować nasze zdjęcia wedle uznania.
  • Ułatwiona nawigacja - teraz odnalezienie interesującej nas, konkretnej fotografii będzie prostsze. Wszystko dzięki nowemu przesuwanemu paskowi w sekcji zdjęć, który pozwala szybko odnaleźć konkretną datę i wszystkie zdjęcia zrobione tego dnia.
  • Możliwość robienia zdjęć wprost z aplikacji OneDrive - zdjęcia wykonane w aplikacji są od razu automatycznie synchronizowane i nie zajmują miejsca w pamięci telefonu.

OneDrive Zdjęcia

Microsoft zdaje sobie sprawę z faktu, że aparaty w telefonach są teraz wykorzystywane do uwiecznienia całego naszego życia. W każdej minucie setki tysięcy zdjęć jest robionych przez miliardy ludzi na całym świecie. Cyfrowa fotografia wprowadziła rewolucję, a rozwijające się aparaty w naszych telefonach jeszcze ją przyspieszyły. Tak ogromna ilość zdjęć potrzebuje prostego, wygodnego i co najważniejsze - bezpiecznego sposobu przechowywania. Chodzi przecież o najważniejsze momenty naszego życia uwiecznione na cyfrowej kliszy. Wraz z zaprezentowanym niedawno Photos Companion, nowa aktualizacja OneDrive ułatwi nam zarządzanie tym fotograficznym chaosem.

Wojciech Błachno
28 lutego 2018, 12:29
692
Odsłony
Wojciech Błachno
28 lutego 2018, 12:29
692
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.