Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Aktualizacja Skype na Androida poprawia ustaw...

Aktualizacja Skype na Androida poprawia ustawienia audio

Skype wciąż, mimo dominacji Messengera i WhatsApp, wciąż całkiem nieźle sobie radzi na rynku komunikatorów. Była to w zasadzie pierwsza aplikacja tego typu, która zdobyła globalną popularność i rozpowszechniła się praktycznie na całym świecie. Po wykupieniu przez Microsoft w 2011 roku, Skype jest przez giganta stale rozwijany o nowe funkcje. Jest to w końcu jego flagowy komunikator. Co prawda jego wersja dla firm zostanie zastąpiona wkrótce przez Microsoft Teams, jednak wersja dla użytkowników indywidualnych wciąż pozostanie.

Opera kontra Edge

Skype jest dostępny na wiele platform w tym oczywiście na iOS i Android. Wersja na tą drugą platformę otrzymała właśnie drobną acz przydatną aktualizację.Wersja 8.15.0.4, poza standardowymi poprawkami błędów i wydajności, wprowadza pewne zmiany w ustawieniach audio. Teraz łatwiej będzie nam kontrolować głośność oraz przełączać źródła dźwięku. Przy rozmowach audio i wideo jest to podstawowa i najważniejsza funkcja, tak więc na pewno cieszy jej dopracowanie przez Microsoft.

Skype jest dostępny również w wersji testowej Preview, gdzie ostatnio dodano możliwość łatwego zapisywania zrzutów ekranu z rozmowy. Pewnie wkrótce i tak funkcja trafi do stabilnej sytuacji. Na chwilę obecną jednak musimy zadowolić się łatwiejszym kontrolowaniem audio w aplikacji. Jednak Skype wciąż dzielnie walczy o swoich użytkowników. Konkurencyjne usługi posiadają już wszystkie, do pewnego momentu unikalne dla Skype funkcje, więc Microsoft musi zadbać aby był on nadal konkurencyjny. Ta aktualizacja jest to czystko praktyczna i nie wprowadza niczego nowego, lecz cieszy sam fakt, że Microsoft dba ciągle o swój flagowy komunikator. Zresztą musi dbać bo konkurencja jest niewiarygodnie silna. Skype dla Androida można pobrać ze Sklepu Google Play.

Wojciech Błachno
8 lutego 2018, 16:03
648
Odsłony
Wojciech Błachno
8 lutego 2018, 16:03
648
OdsłonyKomentarze

Ta stara Bluetooth mysz na zdjęciu doskonała po dziś dzień. Działa niezawodnie z nowymi BT-sterownikami i jej duże baterie AA szczególnie jak się ma akumulatorowe, trzymają długo i oszczędzają jeszcze pieniądze.
Karol, 8 lutego 2018, 23:07
Bo jak coś działa dobrze, to po co to ulepszać? :)
Krzysztof Sulikowski, 8 lutego 2018, 23:33

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.