Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Spring Creators Update - czy tak będzie się n...

Spring Creators Update - czy tak będzie się nazywać Redstone 4?

Poprzednie dwie duże aktualizacje nazywane były aktualizacjami dla twórców - każda z nich, zarówno Creators Update jak i Fall Creators Update zawierały elementy, które można w pewien sposób skojarzyć z kreatywnym działaniem. Redstone 4 takich elementów w zasadzie nie zawiera i nie jest kierowany stricte do twórców, lecz najświeższe przecieki z Bug Bash wskazują, że jego oficjalna nazwa może brzmieć analogicznie do poprzedników - Spring Creators Update.

Spring Creators Update

Bug Bash - tradycyjne polowanie na błędy rozpoczęło się 2 lutego i trwać będzie do 11 lutego. Jednak jak się okazało, znaleźć można nie tylko błędy. Jeden z uczestników rywalizacji, odnalazł w Centrum opinii wzmiankę wskazującą na oficjalna nazwę nowej aktualizacji. W opisie jednego z zadań znajdowała się owa nazwa - jednak błąd został już naprawiony i Microsoft podmienił ją na oficjalną nazwę R4 - Redstone 4. Aby samemu sprawdzić jak będzie wyglądać nowa aktualizacji - wystarczy zarejestrować się w programie Niejawnych testów Insider i pobrać ostatnią kompilację testową. Będziemy mogli również wziąć udział we wspomnianym polowaniu na błędy.

Centrum opinii Spring Creators Update Bug Bash

Redstone 4 jest aktualizacją zdecydowanie nastawioną na produktywność i wszystkie jej funkcje, na czele z Timeline, mają za zadanie ułatwić nam pracę. Logicznym byłoby więc nazwanie nowej aktualizacji na przykład Productivity Update. Jednak Microsoft wydaje się stosować inny klucz przy nadawaniu nazw i jest nim pora roku - była jesień (Fall), teraz nadchodzi wiosna (Spring). Być może większa, bardziej spektakularną zmianę nazwy Microsoft chce zachować na dużo większą okazję, pomimo że RS4 wprowadza sporo dużych zmian. Jednak w zanadrzu Gigant nadal zachowuje na przykład przesunięte na RS5 Sets. Sporo będzie się działo również w związku z rozwojem Always Connected PC oraz modułowym Windows Core.

Wojciech Błachno
5 lutego 2018, 10:05
1 095
Odsłony
Wojciech Błachno
5 lutego 2018, 10:05
1 095
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.