Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Łatwiejsze zarządzanie wydarzeniami w Outlook...

Łatwiejsze zarządzanie wydarzeniami w Outlook na Androida

Outlook na system Android, mimo dominacji usług Google, wciąż bardzo dobra i konkurencyjna aplikacja. Przydatna jest zwłaszcza dla osób, które na co dzień korzystają z usług Microsoftu takich jak Office 365.Jest to dużo bardziej rozbudowana usługa która nie tylko służy do odbierania i wysyłania maili, ale pełni również rolę organizera. Dziś została udostępniona nowa aktualizacja dla Outlooka. Nowe funkcje które zostały w niej dodane, ułatwiają nam zarządzanie wydarzeniami.

Outlook Android

Od teraz gdy dostaniemy zaproszenie, odpowiadając na nie możemy dodać do niego specjalną notkę, która ułatwi późniejsze rozeznanie w wydarzeniach. Będziemy mogli również odpowiedzieć na wydarzenie bez synchronizacji tego z naszym kalendarzem. Obie te funkcje będą przydatne, gdy otrzymujemy dużo różnych zaproszeń i musimy mieć możliwość ustalenia stopnia ich ważności. W przeciwnym wypadku nasz organizer szybko może ogarnąć chaos. Będziemy również mogli ustawić w kalendarzu nasz status zajętości aby informować innych, przed wysłaniem nam zaproszenia, o tym czy będziemy dostępni. Ponad to niektóre wydarzenia mogą być przeglądane przez osoby z którymi współdzielimy kalendarz. Nie zawsze jednak jest to dla nas komfortowe i wygodne, bowiem niektóre wydarzenia możeby chcieć zostawić tylko do naszej prywatnej wiadomości. Teraz będziemy mogli ustawić dane wydarzenie jako Prywatne, tak aby nikt inny nie mógł go zobaczyć.

Oczywiście jak to zwykle bywa, nowa aktualizacja przynosi również szereg poprawek istotnych błędów oraz dodatkowe usprawnienia wydajności i stabilności. Jedna z poprzednich aktualizacji ułatwiła nam zarządzanie spamem co również było bardzo pożądaną funkcją. Podobnie jak Skype, o którym dziś wspominaliśmy, Outlook w wersji na Androida również jest stale rozwijany, aby stanowił godną konkurencję, na przykład dla dominującego na tej platformie Gmaila. Kolejna, nawet mała aktualizacja mobilnych usług Microsoftu umacnia jego pozycje na rynku mobilnym. Nowa wersja oznaczona numerem 2.291 jest już dostępna w Sklepie Google Play.

Wojciech Błachno
23 stycznia 2018, 11:50
657
Odsłony
Wojciech Błachno
23 stycznia 2018, 11:50
657
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.