Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Microsoft wypuścił nową aplikację dla fanów p...

Microsoft wypuścił nową aplikację dla fanów podróży

Microsoft - a dokładniej rzecz biorąc zespół Bing - opracował nową aplikację podróżniczą pozwalającą użytkownikom odkrywać ciekawe miejsca i wyznaczać cele podróży. Aplikacja nosi nazwę Outings i chyba nie jest żadnym zaskoczeniem, że została wydana na Androida i iOS z pominięciem Windows 10 Mobile.

Nieodłączną częścią korzystania z aplikacji ma być to, że użytkownik poczuje się zachęcony do odwiedzenia nietuzinkowych miejsc. Outings pozwala odkrywać wysokiej jakości relacje z podróży z blogów podróżniczych i innych źródeł, takich jak RoadTrippers.com, The Outdoor Project i The Outbound. Cokolwiek wyda nam się interesujące - przygody outdoorowe, lokacje historyczne, miejski zgiełk, miejsca przyjazne dla dzieci czy ukryte perełki - Outings ma być idealnym narzędziem do rozpoczęcia poszukiwań. Historie, które nam się spodobają, będziemy mogli zapisać na liście rzeczy, które chcemy zobaczyć, zanim umrzemy i podzielić się nimi z naszymi przyszłymi towarzyszami podróży.

Microsoft Outings

By zaczerpnąć inspiracji, wybieramy interesujący nas temat i przerzucamy zaproponowane nam historie w poszukiwaniu tej, która wyda nam się interesująca. Outings dzieli zawartość na dwie kategorie - Nearby, która skłania się ku miejscom w pobliżu lokalizacji użytkownika, i Discover, której odkrycia nie są ograniczone lokalnie. Gdy trafimy na propozycję miejsca, w którym już byliśmy, możemy je odznaczyć i zarządzać swoją listą lokacji odwiedzonych. By zyskać bardziej zorganizowany wgląd, możemy też przerzucić się na widok mapy. Dodawać na listę możemy lokacje zarówno do odwiedzenia np. w weekend, jak i będące celem na dalszą przyszłość.

OutingsOutingsOutings

Aplikacja ukazała się dziś na platformach iOS i Android i można ją pobrać bezpłatnie. Niestety wsparcie zapewnione jest tylko dla użytkowników z USA i na razie nie zapowiada się, by miało się to zmienić.

Krzysztof Sulikowski
7 grudnia 2017, 15:40
928
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
7 grudnia 2017, 15:40
928
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.