Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Zarządzaj elementami roboczymi Visual Studio ...

Zarządzaj elementami roboczymi Visual Studio Online z poziomu Androida

W sklepie Google Play, oferującym oprogramowanie na platformę Android, pojawiła się właśnie aplikacja mobilna Work Item Studio, zrealizowana przez zespół pracujący w ramach tzw. Garażu Microsoft. Niniejszy port Work Item Studio, podobnie jak jego pierwotny odpowiednik z platformy Windows Phone, umożliwia subskrybentom usługi Visual Studio Code - a więc deweloperom, testerom i menedżerom projektów - przeglądanie, tworzenie i edytowanie przypisanych im zadań.

W ramach Work Item Studio możemy tworzyć, edytować i przeglądać elementy robocze hostowanych w chmurze projektów, mając przy tym możliwość przeglądania pełnej listy naszych zapytań, wraz z generowanymi przez nie szczegółowymi wynikami. Śledzenie statusu poszczególnych elementów roboczych i zapytań jest dzięki tej aplikacji bardzo proste, zwłaszcza że odpowiednie elementy możemy oznaczyć sobie jako ulubione.

W stosunku do swojego pierwowzoru z platformy Windows Phone, aplikacja ta oferuje w zasadzie takie same możliwości, wprowadzając przy tym wybrane funkcje z programu DevSpace - innego projektu Microsoft Garage dedykowanego usłudze Visual Studio Code.

Przypominamy również, że Visual Studio Online to rozwiązanie do planowania, tworzenia i dostarczania oprogramowania na różne platformy, które umożliwia szybkie rozpoczęcie pracy w infrastrukturze chmury bez konieczności instalowania i konfigurowania serwerów lokalnych. Subskrybując tę usługę płacimy za plany połączonych z naszym kontem użytkowników, a także za zasoby, które są tym użytkownikom udostępniane. Visual Studio Online jest usługa płatną, gdy korzysta z niej więcej niż 5 użytkowników. W takim przypadku opłaty za korzystanie z usługi, w zależności od wybranego planu, zawierają się w przedziale od 20 do 60 dolarów miesięcznie, plus koszty faktycznie zużytych zasobów.

Aplikację Work Item Studio na platformę Android pobierzecie bezpośrednio ze sklepu Google Play. Z kolei jej dostępny od dawna odpowiednik na platformę mobilną Microsoftu dostępny jest w sklepie Windows Phone.

Krzysztof Kapustka
4 lipca 2015, 13:15
1 141
Odsłony
Krzysztof Kapustka
4 lipca 2015, 13:15
1 141
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.