Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Satya Nadella otworzy konferencję Microsoft C...

Satya Nadella otworzy konferencję Microsoft Convergence

Microsoft będzie gospodarzem konferencji Convergence, która odbędzie się 16 marca w Atlancie. Imprezę rozpocznie swoim wystąpieniem CEO firmy Microsoft, Satya Nadella. Wielki zegar na stronie wydarzenia już odlicza czas do rozpoczęcia, a wszystko to będziemy mogli zobaczyć na żywo w formie webcastu.

"Microsoft Convergence jest miejscem, w którym zbierają się liderzy, by eksplorować, dzielić się i doświadczać rozwiązań biznesowych. Zobacz nowe innowacje, zyskaj wgląd i świeże spojrzenie, nawiąż kontakt z ekspertami i znajomymi, i pomyśl o biznesie w nowy sposób. Dołącz do CEO Microsoftu, Satyi Nadelli, i innych wizjonerskich liderów biznesu w tym premierowym evencie biznesowym. Będziesz mógł odejść napełniony energią i przekonany o tym, że twoja firma jest w czołówce." - głosi zaproszenie Microsoftu. Impreza rozpocznie się już w niedzielę, jednak przywitalne wystąpienie Nadelli zobaczymy w poniedziałek, 16 marca, o godzinie 08:30 czasu wschodniego (13:30 czasu polskiego) i potrwa dwie godziny.

Convergence

Wśród prelegentów znajdzie się także Kirill Tatarinov, EVP działu Microsoft Business Solutions. Powinno to być wskazówką, że spotkanie będzie miało charakter firmowy i ukierunkowany na biznes. Czego jeszcze można się spodziewać po inaugurującym wykładzie? Jak głosi opis, udostępniony przez organizatora: " Nadella w swoim wystąpieniu skupi się na tym, jak używać danych w biznesie, by umożliwić organizacjom głębsze zrozumienie ich klientów, prognozować trendy oraz zapewnić wśród klientów zapotrzebowanie i lojalność. [Nadella] rzuci nieco światła na innowacje, pochodzące z Microsoft, które pomogą firmom uzyskać lepsze spojrzenie na dane i zwiększyć wydajność."

Wydarzenie będzie można oglądać na żywo w odtwarzaczu, udostępnionym na stronie Microsoft News Center. Sesje dyskusyjne, wykłady i inne atrakcje potrwają do czwartku, 19 marca. Pełną agendę tegorocznego Microsoft Convergence znajdziecie na stronie wydarzenia.

Krzysztof Sulikowski
12 marca 2015, 19:06
1 668
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
12 marca 2015, 19:06
1 668
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.